Login: 
Hasło: 
 
» Aktualności 
Jubileusz 25-lecia Klubu "Ornak", TKot, 2008-01-13 14:23:33
W piątek 11 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie członków SKKT Ornak oraz zaproszonych gości. Okazją do spotkania było świętowanie przez Klub Ornak jubileuszu 25-lecia działalności oraz tradycyjne życzenia noworoczne. Spotkanie przebiegało w cudownej i przyjaznej atmosferze, którą zawsze zawdzięczamy pomysłodawcy i twórcy Klubu - Jurkowi Sadawie, zwanemu przez przyjaciół "Druhem".

Do rzadkości należą takie jubileusze, zwłaszcza w odniesieniu do działalności społecznej. Takimi osiągnięciami mogą się poszczycić tylko ludzie prawdziwej pasji i wielkiego serca. Te wszystkie cechy posiada nasz "Druh".

Od wielu, wielu lat poświęca swój czas, wiedzę i rozliczne talenty coraz to nowym młodym ludziom. Na spotkania przychodzą już trzy pokolenia klubowiczów.

W imieniu Zarządu i Członków Towarzystwa składamy dla "Druha", Zarządu i Członków serdeczne gratulacje za wieloletnią wspaniałą działalność. Za wpajanie ludziom umiłowania przyrody, piękna i mądrości. Za tworzenie niepowtarzalnej atmosfery i odkrywania najciekawszych zakątków. Za pracę bez oglądania się na zaszyty, poklask i gratyfikacje.

Życzymy jeszcze wielu lat tak wspaniałej działalności!

Cieszymy sie tym bardziej, że Jurek jest również wieloletnim członkiem naszego stowarzyszenia, jednym z jego twórców, wieloletnim członkiem Zarządu.
O gminie Linki

Gmina Jastków

Woj.lubelskie
Powiatlubelski
Rodzaj gminywiejska
Pow.113,76 km²
Liczba sołectw25
Liczba ludności11 999
Gęstość zalud.105,5 osób/km²
Nr. Kierunkowy81
Odwiedzin: 1978378
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Jastkowskiej 2007
Al. Warszawska 43 21-002 Jastków
Strony WWW, Lublin - Wykonanie: Left, Yak