Login: 
Hasło: 
 
» Aktualności 
Opłatkowe spotkanie Towarzystwa, TKot, 2008-12-17 20:57:04
Tradycyjnie, jak co roku w grudniowy wieczór, w pięknie udekorowanej przez młodzież sali parafialnej, odbyło się spotkanie opłatkowe członków Towarzystwa, które zwykle jest okazją do życzeń, podsumowań i oceny dokonań. Tegoroczne spotkanie, obok członków Towarzystwa, zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście, sponsorzy i stypendystki Towarzystwa. Uroczystość rozpoczęła prezes Teresa Kot od podsumowania roku 2008, który należał do bardzo udanych pod względem realizacji zaplanowanych działań. Wszystkie nasze imprezy, spotkania i projekty są udokumentowane na naszej stronie. Wielkim sukcesem Towarzystwa jest otrzymana w tym roku II nagroda w ogólnopolskim konkursie im. Aleksandra Patkowskiego. Nagroda ta jest dla nas ukoronowaniem wieloletniej pracy społecznej.
Członkowie grupy teatralnej przygotowali niespodziankę, inscenizację na wieczór opłatkowy, poświęconą obyczajom bożonarodzeniowym. Gromkie brawa publiczności były nagroda dla aktorów.
Po łamani u się opłatkiem i życzeniach wszyscy zasiedli do wspólnej uroczystej kolacji, w czasie, której, złożono podziękowania sponsorom obdarowując ich symbolicznymi aniołami. Zebranym przedstawiono stypendystki Towarzystwa, które otrzymały dyplomy uznania. Ożywione rozmowy i wspólne śpiewanie kolęd były dopełnieniem uroczystości. Na zakończenie wszystkich uczestników obdarowano nowym numerem czasopisma Towarzystwa „Region za miastem – Ziemia Jastkowska”
Dziękujemy wszystkim za miłą obecność, pomoc w zorganizowaniu imprezy i domowe przysmaki.
Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w naszej Galerii.
O gminie Linki

Gmina Jastków

Woj.lubelskie
Powiatlubelski
Rodzaj gminywiejska
Pow.113,76 km²
Liczba sołectw25
Liczba ludności11 999
Gęstość zalud.105,5 osób/km²
Nr. Kierunkowy81
Odwiedzin: 1978045
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Jastkowskiej 2007
Al. Warszawska 43 21-002 Jastków
Strony WWW, Lublin - Wykonanie: Left, Yak