Login: 
Hasło: 
 
» Aktualności 
Spotkanie stypendystów z Firmą Sigma S. A., TKot, 2011-05-17 21:29:50
Niezwykle uroczysty charakter miało spotkanie stypendystów z prezesem i przedstawicielami Firmy Sigma S. A. które odbyło się 16 maja br.

Było to pierwsze spotkanie z uczniami i absolwentami Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie, którzy od roku 2004 otrzymują stypendia ufundowane przez Firmę.
Program, którego realizatorem we współdziałaniu z komisją stypendialną szkoły, jest nasze Towarzystwo zgromadził już niebagatelne grono 58 stypendystów.

Pierwsza, część spotkania odbyła się w Gimnazjum w Jastkowie i obok oficjalnych wystąpień i podziękowań uczestnicy obejrzeli program satyryczny w wykonaniu uczniów Gimnazjum pod kierunkiem p. Marzeny Pawłowskiej.

Interesujące wystąpienie prezesa Sigmy p. Jana Hajduka oraz film prezentujący osiągnięcia Firmy spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników.
Stypendyści mówili o sobie, o tym co robią obecnie oraz jakie plany i marzenia mają na przyszłość.
Nie zabrakło rozmów bezpośrednich oraz smacznego poczęstunku w gościnnych progach szkoły.

W drugiej części wszyscy uczestnicy przejechali autokarem do siedziby firmy, gdzie mogli zobaczyć pomieszczenia, biurowe, hale konstrukcyjne oraz urządzenia i pracę pracowników.
Na podkreślenie zasługuje ogromne zaangażowanie p. Prezesa, który osobiście prezentował i objaśniał wszystko to czym zajmuje się firma. Zachęcał młodych ludzi do kształcenia i wyboru zawodów tak potrzebnych naszej gospodarce.

Ogromne wrażenie wywarły na nas informacje dotyczące kontaktów zagranicznych Firmy, które usiane po całym świecie, w najdalszych jego zakątkach, są wyzwaniem dla Firmy, ale również powodem do dumy i coraz lepszej pracy pracowników.

Wkrótce w Galerii fotorelacja ze spotkania.


O gminie Linki

Gmina Jastków

Woj.lubelskie
Powiatlubelski
Rodzaj gminywiejska
Pow.113,76 km²
Liczba sołectw25
Liczba ludności11 999
Gęstość zalud.105,5 osób/km²
Nr. Kierunkowy81
Odwiedzin: 1978024
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Jastkowskiej 2007
Al. Warszawska 43 21-002 Jastków
Strony WWW, Lublin - Wykonanie: Left, Yak