Login: 
Hasło: 
 
» Aktualności 
Przygotowania do festynu, TKot, 2007-04-22 10:37:10
Kolejne zebranie poświęcone przygotowaniu festynu rodzinnego "Jesteśmy razem - łączymy pokolenia" zostało zwołane na 14 maja o godzinie 16 w pałacu ( siedziba Urzędu Gminy).Będzie to zebranie poświęcone określeniu usytuowania stoisk na terenie parku oraz uzgodnieniom organizacyjnym. Bardzo prosimy wszystkich, którzy uczestniczą w organizacji festynu, o niezawodne przybycie.

Na ostatni zebraniu w dniu 17 kwietnia ustalono rodzaje stoisk festynowych oraz osoby odpowiedzialne za kwestie związane z wyposażeniem stoisk (p. Andrzej Krak) i zakupów materiałów (p. Magdalena Mazurek). Na zebraniu gościliśmy zastępce wójta Gminy Jastków P. Beatę Woroszyło, która uczestniczyła w uzgodnieniach związanych z festynem, a dotyczących np. przyjęcia gości ze Szwajcarii, zapewnienia posiłku dla organizatorów oraz dofinansowania zakupów na poszczególne stoiska.

Wielkie wrażenie na zebranych wywarło przedstawienie zaprezentowane przez Teatrzyk "Iskierki" prowadzony przez p. Krystynę Wawrętą ze Szkoły Podstawowej w Ożarowie. Piękne przedstawienie, pełne humoru i dobrej zabawy. Młodzi aktorzy niezwykle swobodni i obyci ze sceną, piękne stroje i ciekawe aranżacje znanych bajek. Brawo i gratulacje dla p. Krystyny, dyrekcji szkoły oraz artystów.
O gminie Linki

Gmina Jastków

Woj.lubelskie
Powiatlubelski
Rodzaj gminywiejska
Pow.113,76 km²
Liczba sołectw25
Liczba ludności11 999
Gęstość zalud.105,5 osób/km²
Nr. Kierunkowy81
Odwiedzin: 1977999
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Jastkowskiej 2007
Al. Warszawska 43 21-002 Jastków
Strony WWW, Lublin - Wykonanie: Left, Yak