Login: 
Hasło: 
 
» Aktualności 
Partnerstwo - informacja, TKot, 2007-09-25 13:14:18
Powołane w roku ubiegłym Partnerstwo na Rzecz Rozwoju i Edukacji Małych Dzieci dokonało wyboru władz tymczasowych. Powołana została Rada Partnerstwa, w skład której wchodzi po jednym przedstawicielu wszystkich organizacji partnerskich oraz Zespół Koordynujący, składający się z sekretarza i dwóch członków. Sekretarzem Zespołu Koordynującego została wybrana Teresa Kot - prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Jastkowskiej.
Oficjalne rozpoczęcie działalności nastąpiło w trakcie uroczystego otwarcia II Forum Edukacyjnego Fundacji Rozwoju Dzieci 22 września 2007 r.

Sekretariat Partnerstwa mieści się w siedzibie Fundacji Rozwoju Dzieci W Warszawie, Ul. Flory 1 m. 8, 00-586 Warszawa.

Partnerstwo, to ruch społeczny, którego celem jest nagłaśnianie, promowanie i działania rzecznicze, zmierzające do upowszechnienia różnorodnych form wspierania rozwoju i edukacji małych dzieci.

Misja Partnerstwa to przekonanie, że wczesne dzieciństwo to czas niezwykle istotny w rozwoju człowieka, na tym etapie kształtują sie kompetencje emocjonalne, społeczne, poznawcze i fizyczne. Dobre dzieciństwo determinuje nasze sukcesy w całym życiu.

Członkami Partnerstwa mogą zostać organizacje pozarządowe, których celem statutowym jest wspieranie rozwoju i edukacji małych dzieci oraz które podzielają misję Partnerstwa.

Wszystkich chętnych i zainteresowanych przystąpieniem do Partnerstwa prosimy o kontakt.

W najbliższym okresie pojawi się więcej informacji na ten temat na stronie internetowej Fundacji Komeńskiego.O gminie Linki

Gmina Jastków

Woj.lubelskie
Powiatlubelski
Rodzaj gminywiejska
Pow.113,76 km²
Liczba sołectw25
Liczba ludności11 999
Gęstość zalud.105,5 osób/km²
Nr. Kierunkowy81
Odwiedzin: 1976810
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Jastkowskiej 2007
Al. Warszawska 43 21-002 Jastków
Strony WWW, Lublin - Wykonanie: Left, Yak