Login: 
Hasło: 
 
» Aktualności 
Partnerstwo, TKot, 2008-10-04 19:42:58
28 września 2008 r. w drugim dniu Forum Edukacyjnego Fundacji Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego w Warszawie. odbyło się Walne Zebranie członków Partnerstwa Na Rzecz Rozwoju i Edukacji Małych Dzieci.

Aktualnie członkami partnerstwa jest 36 organizacji z całego kraju, które podzielają misję i zasady działania Partnerstwa, w tym Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Jastkowskiej.

Warto przypomnieć, że Partnerstwo to ruch społeczny, którego celem jest nagłaśnianie, promowanie i działania rzecznicze zmierzające do upowszechnienia różnorodnych form wspierania rozwoju i edukacji małych dzieci.

W trakcie Walnego Zebrania członkowie wysłuchali sprawozdania zespołu koordynującego, dokonali wyboru nowego zespołu oraz dyskutowali o planach i zamierzonych działaniach Partnerstwa na najbliższy okres.

W wyniku nowych wyborów skład zespołu koordynacyjnego pozostał niezmieniony - Teresa Kot, TPZJ- sekretarz zespołu, Teresa Ogrodzińska, Fundacja Komeńskiego- członek zespołu oraz Halina Wankowska-Marczak, Stowarzyszenie "Edukacja Inaczej" - członek zespołu.

Informujemy, że na stronie Fundacji Komeńskiego są dostępne materiały o Partnerstwie jak również deklaracje przystąpienia.

Czytelników naszej strony na bieżąco będziemy informowali o działaniach i podjętych inicjatywach Partnerstwa.
O gminie Linki

Linki:

 Jastków na wikipedii
  Urząd Gminy
  Fundacja Rozwoju Dzieci
  Grupy Zabawowe
  Hotele
 
Odwiedzin: 1892658
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Jastkowskiej 2007
Al. Warszawska 43 21-002 Jastków
Strony WWW, Lublin - Wykonanie: Left, Yak